21 Вересня 2019

Засідання за круглим столом у Чемерівцях

За сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, Центру культури, дозвілля та мистецтв у Чемерівцях відбулось засідання за круглим столом ентузіастів народних ремесел за проектом газети “Хмельниччина” “Народні ремесла”.
У засіданні взяли участь Олег Анатолійович Сухар (різьба по дереву) з с.Жердя,Вікторія Вікторівна Мамчур (аплікації з природних матеріалі) з с.Кугаївці,Оксана Валентинівна Базелюк (тістопластика) з смт Чемерівці, Любов Семенівна Панасюк (батик, декоративнйи розпис) з смт Чемерівці,Жанна Віталіївна Гричук (вишивка бісером) з с.Летава,Зоя Сергіївна Шевцова (в’язання з ниток і шкіри) з с. Збриж, а також головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ніна Володимирівна Мельник та методист Центру культури, дозвілля та мистецтв Інна Іванівна Мельниченко.
Вів засідання головний редактор газети “Хмельниччина” І.Федоров.

Кожен із учсників розмови за круглим столом приніс із собою кілька своїх витворів. Тож у всіх була змога познайомитися з дуже цікавими роботами, як і з самими творцями.
Учасники засідання з цікавістю сприйняли повідомлення про те, що створена обласна громадська організація “Академія “Народні ремесла”, яка зареєстрована Головним територіальним управлінням юстиції. Разом з газетою “Хмельниччина” вона має на меті вивчати і поширювати досід народних ремесел у нашій області, а також об’єднати, популяризувати роботу самих умільців, щоб про них знали якомога більше хмельничан і вони самі один з одним спілкувались.
Академія “Народні ремесла” формується із всіх шанувальників і умільців народних ремесел незалежно від тривалості занять тим чи іншим ремеслом чи майстерності. Головне, щоб людина любила народні ремесла. А якраз такими і були усі учасники засідання за круглим столом. Вони стали майстрами Академії “Народні ремесла”. “Відмінність нашого об’єднання від інших у тому, що в нас немає грошових внесків. немає платних посад і немає членів. Кожному присвоюється звання “Майстер “Академії “Народні ремесла”- відізначив І.Федоров.
Керівником Чемеровецького районного відділення громадської організації, віце-президентом Академії “Народні ремесла” стала Інна Іванівна Мельниченко  До речі, вона як художниця, продемонструвала чудові графічні роботи техніки гратаж.
З приємністю залишається додати, що великий інтерес до робіт учасників засідання за круглим столом, як і глибоку обізнаність із народними ремеслами взагалі виявила головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ніна Володимирівна Мельник, яка взяла участь у засіданні.
Велика вдячність директору Центру культури, дозвілля та мистецтв Л.Мельник за надану можливість зустрітися у Центрі з майстрами народних ремесел.

Сторінка з публікацією та фото про засідання за круглим столом у форматі PDF знаходиться  в меню “Газета “Хмельниччина”.

Комментарій до статті "Засідання за круглим столом у Чемерівцях"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Представляємо майстра “Академії “Народні ремесла”

Олена Марчук, м.Городок

Народилась і працює в Городку Хмельницької області. Закінчила художньо-графічний факультет Південноукраїнського державного педагогічного університету ім..К.Д.Ушинського у місті Одеса та здобула кваліфікацію спеціаліста «Вчитель образотворчого мистецтва та креслення». 17 років працює вчителем образотворчого мистецтва ЗОШ №4 міста Городка, 14 років – викладачем Городоцької дитячої художньої школи.

Окрім педагогічної діяльності, з великим задоволенням займається декоративно-прикладним мистецтвом та живописом. Особливу увагу приділяє техніці батік, витинанка, аплікація, бісероплетіння. Улюблена техніка, в якій працює майстриня,- це батік, витинанка та бісероплетіння.

Олена Марчук  – член Національної спілки майстрів народного мистецтва, є майстром нашої Академії «Народні ремесла».

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матеріалів remesla.com.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для інтернет-видань обов'язковим є гіперпосилання на remesla.com.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці текста. Редакція remesla.com.ua може не розділяти позицію авторів розділу "Блоги" і не несе відповідальності за матеріали авторів та читачів Цього розділу.
remesla.com.ua з 2018 - 2019