23 Травня 2019

Проект “Академія народні ремесла”

Громадська організація «Академія «Народні ремесла» створена  і зареєстрована Головним  Територіальним управлінням юстиції  у Хмельницькій області 12  жовтня 2018 року. ГО не має статусу юридичної особи.

Мета Академії: вивчення, збирання та популяризація кращого досвіду народних ремесел у Хмельницькій області,  об’єднання, популяризація та підтримка майстрів народних ремесел.

Академія не має членів, усі, хто виявляє бажання влитись у Академію, стає майстром Академії «Народні ремесла».

 Практично майстром Академії може стати  людина будь-якого віку, яка будь-яким чином займається якимсь народним ремеслом. Практикується також  прийняття почесними майстрами людей, які самі не займаються народними ремеслами, але підтримують цю гарну справу.

В Академії немає грошових внесків, у ній немає платних посад. Усе здійснюється  добровільно та на громадських засадах.

Представляємо майстра Академії «Народні ремесла»

Людмила Педосюк з смт Летичева

З дитинства любила малювати, а ще більше щось розмальовувати. Хтось запропонував розмалювати горщик, хтось кухонну дошку, хтось давнього глечика. Сподобалось. Вдосконалювала своє уміння, набувала досвіду. Розписане продавала, навіть у Києві. Там її помітила мистецтвознавець Марія Сенчило. З її допомогою зуміла піднятись на вищий рівень. Тепер її розписи можуть відображати різні настрої, характери людей і багато іншого. Людмила Педосюк знає про Самчиківський розпис і каже, що вона започатковує Летичівський розпис. Успіху, пані Людмило!

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

З усього світу

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матеріалів remesla.com.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для інтернет-видань обов'язковим є гіперпосилання на remesla.com.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці текста. Редакція remesla.com.ua може не розділяти позицію авторів розділу "Блоги" і не несе відповідальності за матеріали авторів та читачів Цього розділу.
remesla.com.ua з 2018 - 2019