19 Січня 2021

Проект “Академія народні ремесла”

Громадська організація «Академія «Народні ремесла» створена  і зареєстрована Головним  Територіальним управлінням юстиції  у Хмельницькій області 12  жовтня 2018 року. ГО не має статусу юридичної особи.

Мета Академії: вивчення, збирання та популяризація кращого досвіду народних ремесел у Хмельницькій області,  об’єднання, популяризація та підтримка майстрів народних ремесел.

Академія не має членів, усі, хто виявляє бажання влитись у Академію, стає майстром Академії «Народні ремесла».

 Практично майстром Академії може стати  людина будь-якого віку, яка будь-яким чином займається якимсь народним ремеслом. Практикується також  прийняття почесними майстрами людей, які самі не займаються народними ремеслами, але підтримують цю гарну справу.

В Академії немає грошових внесків, у ній немає платних посад. Усе здійснюється  добровільно та на громадських засадах.

Представляємо майстра Академії “Народні ремесла”

Марина Клипко, м.Старокостянтинів

Марина Клипко народилася і виросла у Старокостянтинові. З дитинства  була схильна до малювання, творчості взагалі. Вчилася у художній школі, Одеському художьому училищі, Кам’янець-Подільському педуніверситеті. Захоплювалась витинанками, ляльками-мотанками. Останніми роками дуже любить  розпис на склі,  кераміці.  Її витвори вражають своєю красою, барвами, відчутним творчим задумом. Марина прагне  використовувати народні мотиви, вкладає у  кожен свій витвір патріотичний зміст. Витвори майстрині користуються попитом, заінтересовують  людей.

 

Календар

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матеріалів remesla.com.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для інтернет-видань обов'язковим є гіперпосилання на remesla.com.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці текста. Редакція remesla.com.ua може не розділяти позицію авторів розділу "Блоги" і не несе відповідальності за матеріали авторів та читачів Цього розділу.
remesla.com.ua з 2018 - 2021