21 Вересня 2019

Проект “Академія народні ремесла”

Громадська організація «Академія «Народні ремесла» створена  і зареєстрована Головним  Територіальним управлінням юстиції  у Хмельницькій області 12  жовтня 2018 року. ГО не має статусу юридичної особи.

Мета Академії: вивчення, збирання та популяризація кращого досвіду народних ремесел у Хмельницькій області,  об’єднання, популяризація та підтримка майстрів народних ремесел.

Академія не має членів, усі, хто виявляє бажання влитись у Академію, стає майстром Академії «Народні ремесла».

 Практично майстром Академії може стати  людина будь-якого віку, яка будь-яким чином займається якимсь народним ремеслом. Практикується також  прийняття почесними майстрами людей, які самі не займаються народними ремеслами, але підтримують цю гарну справу.

В Академії немає грошових внесків, у ній немає платних посад. Усе здійснюється  добровільно та на громадських засадах.

Представляємо майстра “Академії “Народні ремесла”

Олена Марчук, м.Городок

Народилась і працює в Городку Хмельницької області. Закінчила художньо-графічний факультет Південноукраїнського державного педагогічного університету ім..К.Д.Ушинського у місті Одеса та здобула кваліфікацію спеціаліста «Вчитель образотворчого мистецтва та креслення». 17 років працює вчителем образотворчого мистецтва ЗОШ №4 міста Городка, 14 років – викладачем Городоцької дитячої художньої школи.

Окрім педагогічної діяльності, з великим задоволенням займається декоративно-прикладним мистецтвом та живописом. Особливу увагу приділяє техніці батік, витинанка, аплікація, бісероплетіння. Улюблена техніка, в якій працює майстриня,- це батік, витинанка та бісероплетіння.

Олена Марчук  – член Національної спілки майстрів народного мистецтва, є майстром нашої Академії «Народні ремесла».

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матеріалів remesla.com.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для інтернет-видань обов'язковим є гіперпосилання на remesla.com.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці текста. Редакція remesla.com.ua може не розділяти позицію авторів розділу "Блоги" і не несе відповідальності за матеріали авторів та читачів Цього розділу.
remesla.com.ua з 2018 - 2019