23 Травня 2019

На Старокостянтинівщині умільці виявляють свої почуття

На розмову за круглим столом  за проектом газети “Хмельниччина” “Народні ремесла”у Старокостянтинів прибули зі своїми витворами Світлана Іванівна Шафарук із с.Жабче (вишивка бісером), Галина Іванівна Урус із Самчинець ( вишивка), Олена Олександрівна Олєксєєнко із Старокостянтинова (льяльки-мотанки), Сергій Олександрович Касьянов із с.Самчики ( самчиківський розпис), Марина Вікторівна Клипко із Старокостянтинова (обробка шкіри), Анатолій Іванович Бура із Пашковець (вироби з природних матеріалів).
Розмова відбулася у залі Старокостянтинівської районної бібліотеки, де працівники бібліотеки разом з майстрами народних ремесел влаштували прекрасну виставку виробів, від яких не можна було відірвати очей. Вони, ці вироби, яскраво і дуже колоритно розповідали про своїх творців, і можна було навіть їх ні про що не розпитувати.

Зустріч відбулася за сприяння  начальника відділу культури, національностей, релігії і туризму Старокостянтинівської райдержадміністрації А.А.Дмитрашко. Вона ж і доповнила розповіді учасників засіданням  інформацією в цілому по району.

У засіданні взяла участь заступник голови Старокостянтинівської райдержадміністрації Людмила Григорівна Гнатюк.

Вів засідання головний редактор газети І.Федоров. Він  також проінформував учасників засідання про створення в області  громадської організації  “Академія “Народні ремесла”. Умільці  зацікавлено сприйняли цю інформацію і виявили бажання стати майстрами Академії. Віце-президентом Академії, керівником районного відділення ГО стала Марина Вікторівна Клипко.

Сторінка з публікацією та фото про засідання за круглим столом у форматі PDF знаходиться  в меню “Газета “Хмельниччина”.

Комментарій до статті "На Старокостянтинівщині умільці виявляють свої почуття"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Представляємо майстра Академії «Народні ремесла»

Людмила Педосюк з смт Летичева

З дитинства любила малювати, а ще більше щось розмальовувати. Хтось запропонував розмалювати горщик, хтось кухонну дошку, хтось давнього глечика. Сподобалось. Вдосконалювала своє уміння, набувала досвіду. Розписане продавала, навіть у Києві. Там її помітила мистецтвознавець Марія Сенчило. З її допомогою зуміла піднятись на вищий рівень. Тепер її розписи можуть відображати різні настрої, характери людей і багато іншого. Людмила Педосюк знає про Самчиківський розпис і каже, що вона започатковує Летичівський розпис. Успіху, пані Людмило!

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

З усього світу

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матеріалів remesla.com.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для інтернет-видань обов'язковим є гіперпосилання на remesla.com.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці текста. Редакція remesla.com.ua може не розділяти позицію авторів розділу "Блоги" і не несе відповідальності за матеріали авторів та читачів Цього розділу.
remesla.com.ua з 2018 - 2019