23 Травня 2019

Майстрами повниться Академія “Народні ремесла”

Минуло лише кілька місяців з того часу, коли Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області було зареєстровано громадську організацію “Акдемія “Народні ремесла”. Ця подія зацікавила умільців народних ремесел і вони охоче вливаються в ряди Академії.

Зазначимо, що в Академії “Народні ремесла” немає членів. Усі стають майстрами Академії “Народні ремесла” . Також немає необхідності платити грошові внески чи досягати особливо високих результатів чи майстерності.

Головна умова – любити народні ремесла, захоплюватись ними, цікавитись ними , а найкраще – займатись хоча б одним з видів народних ремесел.

Отож вже створені і діють відділення Академії “Народні ремесла” у восьми районах, там ведуть організаторську роботу віце-президенти Академії. За їхніми повідомленнями, майстрами Академії “Народні ремесла” вже стали близько півтисячі умільців.

Комментарій до статті "Майстрами повниться Академія “Народні ремесла”"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Представляємо майстра Академії «Народні ремесла»

Людмила Педосюк з смт Летичева

З дитинства любила малювати, а ще більше щось розмальовувати. Хтось запропонував розмалювати горщик, хтось кухонну дошку, хтось давнього глечика. Сподобалось. Вдосконалювала своє уміння, набувала досвіду. Розписане продавала, навіть у Києві. Там її помітила мистецтвознавець Марія Сенчило. З її допомогою зуміла піднятись на вищий рівень. Тепер її розписи можуть відображати різні настрої, характери людей і багато іншого. Людмила Педосюк знає про Самчиківський розпис і каже, що вона започатковує Летичівський розпис. Успіху, пані Людмило!

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

З усього світу

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матеріалів remesla.com.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для інтернет-видань обов'язковим є гіперпосилання на remesla.com.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці текста. Редакція remesla.com.ua може не розділяти позицію авторів розділу "Блоги" і не несе відповідальності за матеріали авторів та читачів Цього розділу.
remesla.com.ua з 2018 - 2019