23 Травня 2019

З бажанням зробити якомога більше

Цікаво влаштоване наше життя.Особливо у тому розумінні, що багатьом людям дається особливий дар, особливе уміння, можливо, навіть талант.
Якщо говорити якраз про це із Інною Іванівною Мельниченко, яка проживає у селі Бережанка Чемеровецького району, то вона охоче розповість про своє бажання малювати.
– Мені було всього п’ять років,– згадує Інна Іванівна,– як я уміла добре млаювати. І як не дивно в мене виходили гарні портрети. Схожі. Кого малювала, той приходив і просив малюнок на пам’ять. Я охоче віддавала, водночас отримувала і свої перші гонорари…
Оце природнє бажання малювати привело у Чемеровецьку дитячу художню школу, потім у Кам’янець-Подільське училище культури та Кам’янець-Подільський національний університет імені І.Огієнка.


Звичайно, у ті роки і дотепер, а нині Інна Іванівна обіймає посаду художника Центру культури, дозвілля і мистецтва у Чемерівцях, в усьому до чого докладала рук, відчувався і відчувається особливий художній смак.Це стосується оформлення усіх заходів, які відбуваються у Центрі культури.Та врешті, не можна не звернути увагу на стіни всередині приміщення, які промовляють до кожного гарними барвами, зрозумілим змістом.
А ось кілька років тому Інна Іванівна захопилась графікою, а ще точнше її особливим видом, що носить назву гратаж.
– Мені захотілось освоїти цю техніку ще й тому, що вона дещо незвична, насамперед, підготовкою грунту, а далі- виконанням задуманої картини,– сказала Інна Іванівна.
І не зчулась, як шістнадцять картин з вражаючою колористикою, де присутні лише два кольори – чорний та білий, були завершені. Ними можна любуватись безкінечно, а той, хто розуміється на графіці, може відзначити високу майстерність художниці.
Ми ж хочемо підкреслити цікавість Інни Іванівни до всього мистецького на Чемеровеччині, як і до народних ремесел. Якраз тому вона з цікавістю сприйняла повідомлення про створення в області громадської організації “Академія “Народні ремесла”, метою якої є вивчення, збирання та поширення досвіду народних ремесел на Хмельниччині, об’єднання та популяризація роботи майстрів нродних ремесел. Вона пройнялася ідеєю, щоб про цих чудових людей знало якомога більше подолян.
Інна Іванівна з бажанням очолила Чемеровецьке районне відділення, посіла посаду віце-президента Академії “Народні ремесла” і здійснює необхідну організаційну роботу.
На знімку: І.І.Мельниченко зі своїми роботами.

Комментарій до статті "З бажанням зробити якомога більше"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Представляємо майстра Академії «Народні ремесла»

Людмила Педосюк з смт Летичева

З дитинства любила малювати, а ще більше щось розмальовувати. Хтось запропонував розмалювати горщик, хтось кухонну дошку, хтось давнього глечика. Сподобалось. Вдосконалювала своє уміння, набувала досвіду. Розписане продавала, навіть у Києві. Там її помітила мистецтвознавець Марія Сенчило. З її допомогою зуміла піднятись на вищий рівень. Тепер її розписи можуть відображати різні настрої, характери людей і багато іншого. Людмила Педосюк знає про Самчиківський розпис і каже, що вона започатковує Летичівський розпис. Успіху, пані Людмило!

Календар

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

З усього світу

Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матеріалів remesla.com.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для інтернет-видань обов'язковим є гіперпосилання на remesla.com.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці текста. Редакція remesla.com.ua може не розділяти позицію авторів розділу "Блоги" і не несе відповідальності за матеріали авторів та читачів Цього розділу.
remesla.com.ua з 2018 - 2019